REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
 

Bazar manipulační techniky a skladového vybavení


Zde můžete zdarma přidat veškerou manipulační techniku, nebo skladové vybavení, které chcet nabídnout k prodeji ...


povinné údaje označeny * (hvězdičkou)

* Společnost:
* Jméno:
* E-mail:
Web (i s http://):
*Napište výsledek deset plus deset:
* Vaše zpráva:
 
   


Se vám bude líbit!
Vendlová
tj30.1969@gmail.com
18. 02. 2019, 03:11:52S paní TRECY, ano. Můžete snadno získat osobní úvěr na internetu, aniž by museli cestovat přes agenturu. Všechny kroky jsou prováděny 100% online díky formuláře. Velmi vám doporučuji svěřit se do Paní TRECY v případě, že je třeba pro půjčku bez banky. Právě jsem dostal půjčku od 80.000 KČ bez jakýchkoliv komplikací.
Tady je její unikátní adresu, kontaktujte Paní TRECY: tj30.1969@gmail.com

Svědectví Vendlová
20??? ???? ???? ???7??? ????????—
20??? ???? ???? ???7??? ????????—
wqsnyacrte@gmail.com
http://www.meryljoan.com/item-japan-1675
12. 12. 2014, 18:17:06

Here's A Tactic That's Also Allowing bag-professionals To Advance
Pravidla diskusního fóra

Registrace a používání našeho fóra je zdarma.

U všech příspěvků uvádějte jméno Vaší společnosti.

V našich diskusních (fórech) nejsou povoleny následující příspěvky (vztahuje se též na všechna témata, odpovědi, fóra apod.):

1. Příspěvky porušující jakékoliv platné zákony ČR nebo EU a to bez výjimek, zvláště pak vedoucí k porušování práv a svobod.

2. Příspěvky, kde se objeví urážlivé texty, obrázky, videa, odkazy apod., které mohou, nebo by mohly ostatní účastníky pohoršovat, či urážet, nebo nedůstojně zesměšňovat

3. Příspěvky podléhající obchodnímu tajemství, nebo citlivé informace o jakékoliv firmě, či osobě, které by mohly vést k poškození dobrého jmény firmy, obchodním ztrátám, nebo jakkoliv jinak by mohly někoho vědomě poškodit apod.


Pokud návštěvník poruší tyto pravidla, tak může být, vzhledem k závažnosti textů, jeho příspěvek smazán, nebo zrušena registrace, či předán policii a to jakýmkoliv administrátorem a bez předchozího upozornění.

Prohlašujeme, že odkazy které se zde objeví, nemůžeme nijak ovlivnit a je jen na návštěvnících zda odkazy využijí. Pokud tak učiní, tak to činí za své vůle a tím se zříkáme odpovědnosti za obsah a i za případné jakékoliv negativní dopady (jako např. poškození PC apod.).

Všichni návštěvníci s těmito pravidly při vstupu na náš diskusní portál automaticky souhlasí.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv měnit obsah stránek, pravidel, diskusí a to bez předchozího upozornění.© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.